Zasoby Universal Music dostępne w Uberchord

Zasoby Universal Music dostępne w Uberchord

27 listopada 2016, 11:00

Uberchord to coś w stylu wirtualnego nauczyciela gry. Aplikacja "słucha" naszej gry i na bieżąco analizuje oraz dodaje pomocne sugestie. Teraz biblioteka dostępnych w niej utworów została poszerzona o bogate zasoby Universal Music.

Oznacza to, że od teraz początkujący adepci sztuki gitarowej mogą innowacyjnie uczyć się grać utwory wykonawców takich jak Metallica, Elton John, Jack Johnson i wielu, wielu innych.

[img:1]

Aplikacja dostępna za darmo na telefony z systemem iOS posiada funkcje takie jak nauczyciel akordów z analizą gry w czasie rzeczywistym, wykrywanie błędów i wyświetlanie korekt na ekranie smartfona oraz inteligentne dostosowywanie trybu pracy do poziomu gry użytkownika.

Wersja z dodatkowymi zasobami Universal Music dostępna jest w cenie 4,99$ (ok. 20 zł) w sklepie App Store, a więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz