Guitar Gummy - genialne rozwiązanie spadających pasków

Guitar Gummy - genialne rozwiązanie spadających pasków

21 września 2020, 09:00

Wielu z nas gitarzystów zmaga się z problemem opadającej główki gitary lub wiecznie zsuwającego się z ramienia paska. Dzięki Guitar Gummy ten problem może niedługo odejść w zapomnienie!

Guitar Gummy jest silikonowym paskiem, który umieszcza się na wewnętrznej stronie paska od gitary. To niepozorne maleństwo sprawia, że główka gitary nie leci w dół oraz pasek nie zsuwa się z ramienia. Co ciekawe, autorką tego patentu jest niejaka Karen, matka trójki dzieci, która wymyśliła Purse Gummy - analogiczne rozwiązanie dla kobiecych torebek. Po sporym odezwie ze strony gitarowej społeczności, zaradna pani postanowiła pomóc muzykom. Guitar Gummy kosztuje niecałe 15 dolarów i dostępny jest w serwisie Amazon.com.

 

[img:1]

 

Akcesoria gitarowe Pozostałe akcesoria Paski
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz