Test comba Trace Elliot ELF już wkrótce w INFOMUSIC.PL!

Test comba Trace Elliot ELF już wkrótce w INFOMUSIC.PL!

2 lutego 2021, 09:00
Producent: Trace Elliot

Od momentu pojawienia się na rynku seria ELF od Trace Elliot zyskała sporą liczbę fanów, dzięki połączeniu kompaktowych wymiarów z pełnowymiarowym brzmieniem oraz sporym zapasem mocy. Tym razem elifcka rodzina została powiększona o dwa comba do basu. 

 [img:1]

 

Trace Elliot ELF Combo 1x8 oraz 1x10 to jak sama nazwa wskazuje dwa modele wzmacniaczy basowych, wykorzystujących technologię znaną z heada ELF. Tak więc otrzymujemy tutaj 130 wattów mocy (przy wykorzystaniu pokładowego głośnika) lub 200 wattów przy pracy w trybie 8 ohm przy wykorzystaniu zewnętrznej kolumny. Dodatkowo walory użytkowe powiększają wyjście słuchawkowe oraz Trace DI, idealnie sprawdzające się zarówno w sytuacjach studyjnych jak i scenicznych. A wszystko to przy zachowaniu ultra-kompaktowych wymiarów oraz piórkowej wagi. 

 

[img:3]

[img:2]

[img:4]

 
Wzmacniacze Komba basowe

Gdzie kupić?

Trace Elliot Trace Elliot www.traceelliot.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Trace Elliot rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz