Jackson prezentuje nowe sygnatury Chrisa Brodericka

Jackson prezentuje nowe sygnatury Chrisa Brodericka

4 października 2021, 11:00
Producent: Jackson

Chris Broderick to zdecydowanie bezkompromisowy muzyk. Genialny gitarzysta znany jest z bajecznej techniki i rozległych zainteresowań muzycznych, zaczynających się na muzyce klasycznej, przez jazz a na metalu kończąc. Nic dziwnego, że instrumenty przez niego sygnowane mają w sobie ten pierwiastek bezkompromisowości. 

 

[img:1]

 

Jackson Pro Series Signature Chris Broderick Soloist to seria gitar elektrycznych sygnowanych przez byłego gitarzystę Megadeth a obecnie muzyka Act of Defiance. Instrumenty te dostępne są zarówno w wersji 6 jak i 7 strunowej ze stałym lub ruchomym mostkiem. Dostępne wersje kolorystyczne to z kolei Gloss Black oraz Transparent Blue. Pod względem lutniczym mamy tu same współczesne dobrocie. Mahoniowy korpus wieńczy top wykonany z topoli (wzorzysty lub nie) a na klonowa podstrunnicę (z grafitowym wzmocnieniem) położona została podstrunnica wykonana z drewna laurowego. 

 

[img:3]

 

"Pod maską" znajdziemy duet przetworników DiMarzio Chris Broderick Signature wyposażonych zarówno w opcję push-pull jak i kill switch. Z całą pewnością ciekawym dodatkiem jest gniazdo umiejscowione na boku gitary, zapewniające dodatkowe walory wizualne jak i praktyczne. 

 

[img:2]

Elektryczne Gitary
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz