Prosty, budżetowy reverb od Joyo - Oto JF-20 Moist

Prosty, budżetowy reverb od Joyo - Oto JF-20 Moist

6 października 2021, 11:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Reverbu nigdy za wiele! JF-20 Moist Reverb oferuje trzy tryby pracy w niewielkim opakowaniu, maksymalną prostotę obsługi a wszystko to napędzane 32-bitowym czipem. 

 

 

JF-20 Moist Reverb to najnowsza propozycja producenta skierowana w stronę zwolenników przestrzeni. Ten ultra-prosty w obsłudze reverb opary został na 32-bitowym czipie i posiada trzy tryby pracy (studio, church & plate) oraz trzy potencjometry do korekty ustawień (mix, tone & decay). Prosto i intuicyjnie!

Dla kogo skierowany jest ten model? Z pewnością nie dla kogoś, kto szuka "wszystkomającej" maszyny do kreowania ogromnych przestrzeni ale do gitarzystów, którzy od czasu do czasu lubią ubarwić swoje brzmienie, nie chcąc przy tym wydawać fortuny i poświęcać tygodnia na przebrnięcie przez instrukcję obsługi. 

 

[img:2]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz