Polsound partnerem ZAiKS Songwriting Camp w Zakopanem

Polsound partnerem ZAiKS Songwriting Camp w Zakopanem

13 października 2021, 12:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

W Domu Pracy Twórczej ZAiKS w Zakopanem przez tydzień we wrześniu odbywał się Songwriting Camp. Wspaniała impreza, w której uczestniczyła również firma Polsound, reprezentując markę Shure.

Songwriting Camp ZAiKS to miejsce spotkań kompozytorów, autorów tekstów, instrumentalistów, wokalistów, oraz producentów z całej Europy. We wcześniejszym konkursie została wyłoniona z ponad kilkuset zgłoszeń 18 osobowa grupa nieprzeciętnie uzdolnionych artystów i producentów.

 

[img:3]

 

Razem z grupą uznanych gwiazd polskiej sceny i producentami muzycznymi w trakcie kampusu uczestnicy mieli zadanie stworzenia i nagrania nowych piosenek. W sumie powstało ich aż 54… wśród których są prawdziwe perełki, z pewnością trafią do szerszego audytorium już niebawem.

 

[img:2]

 

Polsound był sponsorem technologicznym imprezy zapewniając nagłośnienie oparte na sprzęcie Meyer Sound / Tascam / Shure dla prezentacji i wieczorów odsłuchowych.

Mikrofony Shure SM7 i SM57 były też wykorzystywane w studiach nagraniowych przy wielu produkcjach. Paweł Danikiewicz przedstawił specjalną prelekcję dla uczestników poświęconą technologii mikrofonów i ich praktycznym zastosowaniem w studio i na scenie.

 

[img:1]

 

Piękne chwile i emocje uchwyciła Martyna Wróblewska.

 

więcej: www.shure.pl

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz