Kolejny odcinek #RockOutSessions już w sieci - CRYSTAL VIPER

Kolejny odcinek #RockOutSessions już w sieci - CRYSTAL VIPER

20 grudnia 2021, 12:00

Kolejnym zespołem, który wziął udział w akcji #RockOutSessions jest heavymetalowa grupa CRYSTAL VIPER.

 

 

2021 rok nie był łatwy. Niby wydaliśmy nową płytę "The Cult", ale udało nam się zagrać dosłownie tylko 3 koncerty żeby ją promować – nasza europejska trasa koncertowa i większość występów na festiwalach, zostały albo odwołane albo przeniesione na przyszły rok. Zamiast siedzieć bezczynnie, nagraliśmy kilka nowych rzeczy, w tym występ w ramach akcji #RockOutSessions w Kosa Buena Studio.

Nagraliśmy cztery utwory z płyty "The Cult" na tzw. setkę, na żywo w studio, i postanowiliśmy wydać wersję video już teraz, jako podziękowanie dla wszystkich fanów którzy wspierają nas w tych dziwnych czasach. Ten sam materiał znajdzie się na stronie B naszego specjalnego, dość długiego mini albumu który ukaże się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, i na którym znajdzie się kilka sporych niespodzianek.

Marta Gabriel - Wokalistka i gitarzystka zespołu Crystal Viper

 

#RockOutSessions, to inspirowany legendarnymi sesjami Johna Peela z Radia BBC cykl sesji typu „na żywo w studio", który w odróżnieniu do pierwowzoru, jest cyklem zarówno w wersji audio jak i video. Do tej pory w akcji wzięły zespoły SHADOW WARRIOR, HORRORSCOPE, CHAINSAW, KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI oraz ŁZY.

 

[img:1]

 

Patronat: INFOMUSIC.PL

 

Zrealizowano w Kosa Buena Studio

https://www.facebook.com/kosabuenastudio 

[img:2]

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz