Wirtualna wtyczka Johna Petrucci Archetype od Neural DSP!

Wirtualna wtyczka Johna Petrucci Archetype od Neural DSP!

22 grudnia 2021, 10:00
Producent: Neural DSP

Neural DSP niczym wytrawny bokser – wyczekał rywala 12 rund (w tym przypadku 12 miesięcy) i w tej ostatniej wyprowadził zabójczy cios. Archetype: Petrucci jest niezwykle bogato wyposażonym programem, który przypadnie do gustu nie tylko fanom Dream Theater.

 

 

Archetype: Petrucci od Neural DSP to najnowsza wtyczka, oferująca wirtualny zestaw legendarnego gitarzysty Dream Theater. Do dyspozycji mamy 4 wirtualne wzmacniacze, które pozwalają na pokrycie praktycznie każdego rejonu tonalnego. Szczególnie ciekawie prezentuje się konstrukcja, powstała z myślą o przetwornikach piezo. Drobny ukłon w stronę użytkowników sygnowanej przez Johna gitary ale również dla użytkowników instrumentów akustycznych.

 

[img:2]

 

Dostajemy również całą masę efektów. W sekcji pre-effects dostajemy kompresor oraz pedał wah-hah (kontrolowany za pomocą MIDI). Następnie regularne” kostki (overdrive, phaser/vibe, chorus oraz flanger), podczas gdy łańcuch sygnałowy kończą post-effects tj. stereo chorus, stereo delay & reverb. Z pewnością trzeba wspomnieć również o funkcjach transpose oraz doubler effect, niezwykle podnoszących walory użytkowe programu.

 

[img:3]

 

Wirtualna kolekcja kolumn gitarowych też prezentuje się fenomenalnie i została stworzona za pomocą IR’ów osobistych kolumna Johna. Co więcej, po raz pierwszy w historii serii Archetype, otrzymujemy możliwość korzystania z room mic’ów. Wow! Cena Archetype: Petrucci wynosi 149 euro, dostępna jest również 14-dniowa w pełni funkcjonalna wersja próbna.

 

 
więcej: neuraldsp.com
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz