NAMM'18: ShurePlus MOTIV Video - Bezpłatna aplikacja do nagrywania

NAMM'18: ShurePlus MOTIV Video - Bezpłatna aplikacja do nagrywania

13 lutego 2018, 13:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

W serwisie AppStore Shure udostępnił ShurePlus MOTIV Video - bezpłatną aplikację na iOS integrującą świetną jakość dźwięku linii produktów MOTIV z funkcjonalnością kamery wideo.

Dzisiejsze telefony nagrywają z jakością obrazu pozwalającą na całkiem zaawansowane filmowanie i to nawet do wykorzystania w profesjonalnych zadaniach. Było to jednak ograniczone ze względu na słabą jakość dźwięku z wbudowanego mikrofonu, który nie ma możliwości regulacji wzmocnienia (jest to automatyczne AGC) i posiada ograniczoną dynamikę (jest wstanie przyjąć nieco ponad 100 dB SPL), co nie pozwala na rejestrację chociażby koncertów na żywo.

 

[img:2]

 

Zupełnie inaczej jest w przypadku mikrofonów z serii Shure MOTIV. Dołączany mikrofon stereofoniczny MV88 posiada zmienne charakterystyki kierunkowe oraz wbudowane wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia do optymalizacji dźwięku (kompresor, limiter, i korektor barwy). Jest też w stanie przyjąć ciśnienie akustyczne ponad 120 dB, co pozwala na rejestrację koncertów bez zniekształceń. Mikrofony przypinane (krawatowe) MVL to kolejny przykład rozwiązania dźwiękowego przy tego typu filmowych reportażach.

 
[img:3]
Shure MOTIV MV88

 

 

Dzięki aplikacji Shure MOTIV Video mamy możliwość integracji wysokiej jakości rejestratora video z profesjonalnym zapisem dźwięku z mikrofonów serii MOTIV. Dzięki niej możemy zapisywać dźwięk w bezstratnym formacie WAV (do wyboru też i inne formaty) oraz regulować poziom dźwięku i pozostałe parametry przyłączonych mikrofonów Shure MOTIV.

Aplikacja jest dostępna wyłącznie dla telefonów od iPhone 6 wzwyż z zainstalowanym systemem iOS11.

 

[img:1]

 

więcej: www.shure.pl

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz