Infogitara.pl to największy w Polsce portal dla profesjonalnych gitarzystów, jak również sympatyków tego instrumentu, którzy chcą rozwijać swoją pasję i czerpać wiadomości z pewnego, sprawdzonego źródła.

Ten portal tworzą zawodowi muzycy, których spotkać możecie na największych scenach Polski i świata – to nie tylko wielcy pasjonaci gitary, ale przede wszystkim doświadczeni fachowcy, którzy dzielą się swoją wiedzą i gitarowymi umiejętnościami. Infogitara.pl to codziennie nowe, gitarowe wiadomości i ciekawostki, które nasi redaktorzy wyszukują nawet w najodleglejszych zakątkach globu.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Testujemy dla Was sprzęt, przeprowadzamy wywiady z gwiazdami muzyki, relacjonujemy koncerty. Tutaj znajdziecie także rzetelne źródło gitarowej wiedzy i sprzętowych porad. 

Misją multimedialnej platformy infogitara.pl jest docieranie do wszystkich sympatyków gitary i zrzeszanie ich w jednym, wspólnym miejscu w Internecie.

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz