Potężna, darmowa aplikacja od Mooera!

Potężna, darmowa aplikacja od Mooera!

24 kwietnia 2020, 10:00
Producent: Mooer

Mooer od dłuższego czasu przedstawia kolejne multiefekty wchodzące w skład serii GE. Tym razem rodzina tych urządzeń powiększyła się o potężną aplikację na urządzenia wyposażone w iOS. Co ciekawe, ta imponująca kolekcja cyfrowych wzmacniaczy i efektów jest za darmo!

 

 

Mooer GE Labs iOS jest darmową aplikacją, przeznaczoną na urządzenia wyposażone w iOS ( iPhone / iPad) i bazuje na bibliotekach brzmień multiefektów serii GE. Wyżej wymieniona aplikacja zapewnia dostęp do 171 wzmacniaczy, kolumn oraz efektów, stroika oraz globalnego EQ. 

 

[img:1]

 

Całość została oparta na fabrycznej technologii MNRS (MOOER Nonlinear Response Sample) i zapewnia kompatybilność z każdym interfejsem, współpracującym z iOS. Dodatkowo, pomimo już pokaźnej ilości wzmacniaczy i efektów, dostępne są płatne rozszerzenia (obecnie objęte 50% promocją).

 

[img:2]

 

Wbudowane sterowanie iOS MIDI pozwala na zastosowanie Mooer GE Labs iOS w przeróżnych sytuacjach scenicznych, podczas gdy MOOER Cloud zapewnia szybką i łatwą wymianę presetów. 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz