nowa gitara Flame EXG-6 w promocyjnej cenie

18 stycznia 2005, 12:01
W ofercie Mayones Guitars & Basses pojawiła się 6-strunowa wersja popularnego modelu Flame EXG-7. EXG-6 jest oparty o tą samą specyfikację co siódemka. Na EXG w wersji 7-strunowej grają m.in. muzycy Behemoth, Hell-Born i Pneuma.

[img:1:R]Do końca lutego w May-shopie, sklepie internetowym Mayones oraz w sklepie firmowym w Gdańsku obowiązuje specjalna, promocyjna cena na EXG-6: 1099 zł brutto.

Flame EXG-6 to niedroga i bardzo solidna gitara do mocnego grania. Model wyposażony w stały mostek i struny przechodzące przez korpus - dla dodatkowego wzmocnienia soundu. Superwygodny, cienki gryf, aby z łatwością śmigać solówki. Korpus olcha, szyjka przykręcana - klon górski. Podstrunnica palisander, bez oznaczeń lub kropki (w cenie). Dwie konfiguracje pickupów, montowanych z otwartymi karkasami. 3 opcje kolorystyczne korpusu i 2 opcje koloru oraz wykończenia gryfu (w standardzie szyjka w naturalnym macie, na zamówienie czarny monolit, połysk).  [img:2]
PROMOCJA: Tylko do końca lutego: przy zakupie w May-shopie, sklepie internetowym Mayones oraz sklepie firmowym w Gdańsku EXG-6 jet dostępny w specjalnej CENIE PROMOCYJNEJ.

Jedyne 1099 zł brutto (wysyłka kurierem gratis).
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz