G7th nową marką w dystrybucji Lauda Audio

G7th nową marką w dystrybucji Lauda Audio

10 lutego 2021, 12:00
Producent: G7th
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Historia firmy G7th sięga lat dziewięćdziesiątych. "Już jako nastolatek grałem na gitarze. Pewnego dnia popatrzyłem podczas gry na swoją lewą rękę i kopodaster... i w mojej głowie zapaliła się lampka. Ten niepozorny kapodaster nie zmienił się przez ostatnie 25 lat, wciąż można kupić jedynie takie, wyglądające jak dawne narzędzie tortur. Pomyślałem sobie, że musi być sposób na coś lepszego." - mówi właściciel i twórca Nick Campling.  

Zanim finalnie w 2004 roku wprowadzono na rynek model Performance Capo, Nick Campling zbierał opinie w środowisku muzycznym i starał się zaimplementować wskazywane przez gitarzystów pomysły i ulepszenia. W 2006 roku zrezygnował z pracy w doradztwie projektowym, by w końcu skoncentrować się na marce G7th - firmie specjalizującej się w projektowaniu i produkcji kapodastrów. Skutkowało to wprowadzeniem na rynek modelu Nashville w 2007 roku i Newport w roku 2011, a następnie Performance 2 w jego ulepszonej formie, czyli zgodnie z sugestią klientów, o zmniejszonym rozmiarze.

 

[img:2]

 

Kapodastry G7th są uznawane za najlepsze na rynku, a wprowadzenie modelu Performance zrobiło furorę. Prestiżowy magazyn Guitar World uznał model G7th Performance 3 ART za najlepsze kapo gitarowe 2021 roku. Model ten skonstruowany został w sposób, który pozwala na używanie kapodastra na dowolnym progu przy jednoczesnym zachowaniu strojenia instrumentu.

 

[img:3]

 

Z całą pewnością można powiedzieć, że od momentu wprowadzenia produktów G7th Performance na rynek, wielu muzyków kupiło je bez najmniejszego zawahania. Ostatni model G7th, Ultralight Capo, jest tak samo wszechstronny, jak Performance, a poza tym pozwala na błyskawiczne rozmontowanie i umieszczenie go za strunnikiem. W ofercie firmy Lauda Audio, nowego dystrybutora kapodastrów G7th w Polsce, znajdują się również urządzenia do gitar 12-strunowych.

Wszystkie kapodastry firmy G7th objęte są dożywotnią gwarancją po wcześniejszym zarejestrowaniu produktu na stronie producenta.

 

[img:1]

 

więcej: www.g7th.com
Pozostałe akcesoria Kapodastry

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Firma MUZYCZNA

adres:
ul. Sezamkowa 5 32-087 Bibice

Sklepy muzyczne > G7th rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz