Uwolnij się od kabla dzięki Line 6 POD Go

Uwolnij się od kabla dzięki Line 6 POD Go

31 marca 2021, 11:00
Producent: Line6

Line 6 POD to jeden z najbardziej rewolucyjnych sprzętów gitarowych XXI wieku. Kultowa "nerka" (już nie przypominająca nerki :P) doczekała się sporej rewolucji, czerpiąc brzmieniowo z serii Helix oraz oferując opcję pracy bezprzewodowej. 

 

 

Line 6 POD Go, jak wskazuje sama nazwa, jest najnowszym nabytkiem w serii kultowych POD-ów. Całość została oparta na silniku cenionej serii Helix, co gwarantuje wysoki poziom brzmienia. Urządzenie możemy kontrolować za pomocą ośmiu przełączników nożnych (podświetlanych LED-owo) oraz mieć podgląd dzięki ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi o przekątnej 4.3 cala. 

 

[img:4]

 

Dodatkowo Line 6 POD Go posiada pętlę efektów (mono lub stereo), szereg wyjść (stereo / do wzmacniacza / słuchawkowe), a także może pełnić funkcję czterokanałowego interfejsu audio. Wisienką na torcie jest jednak wbudowanie do zestawu bezprzewodowego odbiornika oraz nadajnika G10TII, co pozwala na "oswobodzenie się" grającego z potrzeby używania kabla.

 

[img:2]

[img:1]

 
więcej: line6.com
Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz