Mooer wzbogaca looper L6 o nową, przydatną funkcję

Mooer wzbogaca looper L6 o nową, przydatną funkcję

6 maja 2021, 08:00
Producent: Mooer

Kontroler efektów jest doskonałym rozwiązaniem dla gitarzystów używających wielu urządzeń. Pozwala on uprościć sterowanie pedalboardem oraz maksymalnie dbać o czystość toru sygnałowego. Firma Mooer postanowiła wzbogacić swój katalog kontrolerów o zmodyfikowaną wersję modelu L6, wyposażonego m.in w buffer. 

 

 

Mooer L6 MKII jest następcą prostego i lubianego pierwowzoru. Model ten oferuje 6 loopów i umożliwia pracę w dwóch trybach - play oraz live. Ten pierwszy umożliwia zapisanie 36 konfiguracji, podczas gdy drugi pozwala na korzystanie z efektów w tradycyjny sposób, gdzie każdy z przycisków uaktywnia przypisaną pętlę. Podobnie jak pierwsza wersja L6 odnajdziemy tu tak przydatne funkcje jak przycisk mute oraz tuner. Doskonałą widoczność zapewnia wyraźny wyświetlacz LED - szczególnie przydatna funkcja na jasnych scenach. 

 

[img:2]

 

Wersja MKII wyposażona została dodatkowo w buffer sygnału (pre- & post-position buffers). Jest to niezwykle użyteczne rozwiązanie, gdyż pozwala na zachowanie stałego poziomu sygnału, bez względu na to jakie efekty znajdują się w naszym torze sygnałowym. Urządzenie wyróżnia się też niezwykle estetycznym ,białym wykończeniem. 

 

[img:3]

 

Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz