Skysurfer - Wszechstronny mini reverb od TC Electronic

Skysurfer - Wszechstronny mini reverb od TC Electronic

25 maja 2021, 11:00
Producent: TC Electronic

Szerokie spektrum tonalne, malutkie wymiary i ultra-prosta obsługa sprawiają, że Skysurfer Mini Reverb od TC Electronic z całą pewnością znajdzie sobie sporą grupę wiernych użytkowników. Może jesteś jednym z nich? 

 

 

Do kogo adresowany jest TC Electronic Skysurfer Mini Reverb? Z pewnością do gitarzysty szukającego doskonale brzmiącego, w miarę wszechstronnego reverbu o niewielkich rozmiarach, który zmieści się w każdym pedalboardzie. Ponad to odgórnie montowane wejście i wyjście oraz minimalny pobór mocy powodują, że urządzenie to na prawdę bezinwazyjnie znajdzie miejsce praktycznie w każdym pedalboardzie. Z doświadczenia wiemy, że z Duńczykami nie ma lipy (cytując pewnego znanego kulturystę) więc nie powinna dziwić pancerna budowa oraz wbudowany true-bypass

 

[img:1]
 

Sam efekt jest banalnie prosty w obsłudze (trzy potencjometry reverb, tone oraz mix). Urządzenie posiada również trzy tryby pracy, które oferują najbardziej klasyczne rodzaje reverbu tj. spring, plate oraz hall. Prostu, skutecznie i kompaktowo - i w dodatku za "kompaktową" cenę. 

 

[img:3]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz