Mariaż legend - PRS łączy siły z Joe Walsh'em

Mariaż legend - PRS łączy siły z Joe Walsh'em

24 maja 2021, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Przyjaźń Joe Walsha z grupy The Eagles oraz Paula Reeda Smitha zaowocowała niedawno bardzo ciekawym oraz limitowanym instrumentem. McCarty 594 Singlecut Joe Walsh Limited Edition spodoba się z pewnością fanom marki PRS oraz miłośnikom grupy The Eagles. 

 

 

[img:1]

 

PRS McCarty 594 Singlecut Joe Walsh Limited Edition to limitowana do zaledwie 200 sztuk sygnowana gitara legendarnego gitarzysty The Eagles. Duet przetworników PRS 58/15 LT+ zapewnia wszechstronne i bogate brzmienie, nawiązujące do gitarowej klasyki, podobnie jak specjalnie opracowany gryf typu Pattern Vintage

 

[img:2]

 

Na podstrunnice wykonaną z brazylijskiego palisandru nabito 22 progi (nierdzewna stal), a menzura tego limitowanego cacka to dokładnie 24.594 cala. Nie da się ukryć, że cena PRS McCarty 594 Singlecut Joe Walsh Limited Edition również jest dosyć ekhm... limitowana, ale z drugiej strony ta sygnatura przedstawiciela rockowej arystokracji jest adresowana do wąskiego grona klientów. 

 

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz