SD-1 Super Overdrive & MT-2- Metal Zone - Wyjątkowe, rocznicowe klasyki od BOSS

SD-1 Super Overdrive & MT-2- Metal Zone - Wyjątkowe, rocznicowe klasyki od BOSS

27 maja 2021, 10:00
Producent: Boss

Fani BOSS są proszeni o uwagę - od czerwca dostępne będą wyjątkowe, rocznicowe wersje kultowych kostek japońskiego giganta. Klasyczne modele SD-1 oraz MT-2 doczekały się wizualnego tuningu i w tej wersji dostępne będą przez najbliższy rok. 

 

[img:1]

 

Ale ten czas leci! To już 40 lat odkąd na rynku dostępny jest BOSS SD-1 Super Overdrive oraz 30 lat od debiutu BOSS MT-2- Metal Zone. Oba te modele stały się absolutnymi klasykami i jednymi z najbardziej popularnych przesterów w kostce i używane są już przez kolejne pokolenia gitarzystów. Aby uczcić okrągłe rocznice od debiutów tych konstrukcji, japoński gigant postanowił wypuścić specjalną, rocznicową serię obu modeli.

 

[img:2]

 

Od czerwca bieżącego roku przez najbliższe 12 miesięcy zarówno MT-2 jak i SD-1 dostępne będą w gustownym, czarnym wykończeniu. Czerń uzupełniona będzie złotem i żółtymi detalami w przypadku Super Overdrive oraz szarością w Metal Zonie. Ciekawym detalem jest vintage'owa srebrna śrubka od klapki na baterię.

 

[img:3]
 
więcej: www.boss.info
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz