Kolejna rocznicowa perełka od Breedlove - co za piękność!

Kolejna rocznicowa perełka od Breedlove - co za piękność!

17 czerwca 2021, 11:00
Producent: Breedlove

W styczniu bieżącego roku minęło równo 30 lat odkąd na rynku pojawił się pierwszy model gitar firmy Breedlove. By uczcić tę piękną rocznicę, producent wypuszcza kolejne klasyczne modele w wyjątkowych konfiguracjach. Tym razem padło na model Focus SE. 

 

 

Breedlove 30th Anniversary Focus SE to instrument bazujący na modelu Focus SE, który debiutował na rynku w 2008 roku. Rocznicowa edycja wykonana została z naprawdę wyjątkowych gatunków drewna ! Sercem tej gitary jest przepiękna płyta wierzchnia z unikalnego drewna sekwoi. Drewno pochodzi z rzeki Klamath, gdzie leżakowało nabierając charakterystycznego ciemnego odcieniu i... brzmienia! 

 

[img:1]

 

Reszta instrumentu nie odstaje lutniczo - boki i tył pudła rezonansowego to przepiękny palisander, podczas gdy gryf (mahoń Honduraski) zdobi zjawiskowa, hebanowa podstrunnica. Instrument ten nie tylko intryguje ciemną barwą (dosłownie !) ale również ciemnym i zrównoważonym brzmieniem.

Podobnie jak inne instrumenty Breedlove i tutaj znajdziemy sporo udogodnień i lutniczych nowinek, takich jak konturowane wycięcia, metodycznie selekcjonowane drewno (Sound Optimization) czy najwyższej jakości wyposażenie.

 

[img:2]
 
Akustyczne Gitary
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz