Ernie Ball Music Man poszerza serię basów Joe Dart

Ernie Ball Music Man poszerza serię basów Joe Dart

25 czerwca 2021, 13:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Współpraca Joe Darta i Ernie Ball Music Man trwa w najlepsze! Muzyk Vulfpeck użyczył swojego nazwiska do kolejnych dwóch modeli, które powinny zainteresować basistów, szukających prostych i zarazem skutecznych instrumentów, opartych o pasywną elektronikę. 

 

 

Rodzina basów Ernie Ball Music Man Joe Dart rozrosła się z jednego do trzech modeli. Joe Dart Jr. o krótszej skali oraz Joe Dart Jr. w wykończeniu Olympic White to wyjątkowe, limitowane do zaledwie 50 sztuk instrumenty. Instrumenty te wyróżniają się niezwykle prostą a zarazem skuteczną i ponadczasową konstrukcją. Jesionowy korpus spasowany został z klonowym gryfem oraz nierdzewnymi progami. Te spartańskie basówki napędzane są pasywną, firmową elektroniką. 

 
Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz