Limitowany drive od KHDK i Trivium

Limitowany drive od KHDK i Trivium

5 lipca 2021, 09:00
Producent: KHDK Electronics

To już niejako stało się tradycją w obozie KHDK. Kolejny limitowany, sygnowany drive w liczbie 333 egzemplarzy rozejdzie się szybciej niż pojawi się na rynku. Ale warto odnotować jego pojawienie się, gdyż jest to ze wszech miar ciekawa konstrukcja. Panie i panowie - oto KHDK Ascendency.

KHDK Ascendency jest efektem współpracy  Antonina Salvy oraz gitarzystów zespołu Trivium (Matt Heafy & Corey Beaulieu). Urządzenie to jest przydatne w odtworzeniu niezwykle współcześnie brzmiących przesterów gitarzystów grupy i przypadnie do gustu każdemu nowoczesnemu muzykowi, obracającemu się w rejonach stylistycznych Trivium.

 

 [img:2]

 

Oprócz standardowych potencjometrów (drive, volume, tone) otrzymujemy trzy mini-przełączniki (tight, mid boost, headroom), które pozwalają nam na precyzyjnie okiełznanie tego małego potworka. Autorem grafiki inspirowanej japońską pop-kulturą jest Dan Kurz. Podobnie jak w przypadku mini-serii sygnowanych przez Nergala i Scotta Iana, liczba egzemplarzy jest mocno ograniczona do zaledwie 333 sztuk

 

[img:1]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz