Plexi w kostce od Tsakalis AudioWorks

Plexi w kostce od Tsakalis AudioWorks

29 czerwca 2021, 10:00
Producent: Tsakalis AudioWorks

Plexi, boost i Variac w jednej kostce? Za sprawą Room #40 możesz mieć namiastkę klasycznego, marshallowskiego brzmienia razem z boostem i sekcją Variac. A wszystko to w wyjątkowo kompaktowym opakowaniu, które zmieści się w każdym pedalboardzie. 

 

 

Room #40 od Tsakalis AudioWorks to najnowsza propozycja greckiej firmy, skierowana do gitarzystów, chcących posmakować troszkę brytyjskiego brzmienia spod znaku Jima Marshalla. Urządzenie oparte zostało o układ JFET i oferuje tryby pracy odzwierciedlające charakterystykę trzech kultowych konstrukcji spod znaku M.:19 (Plexi) oraz 20 (JPM/JCM 800).

 

[img:1]

 

Potencjometry Master, Vol I and Vol II, Bass, Middle, TreblePresence pozwalają na dopracowanie poszukiwanego brzmienia, podczas gdy opcja Variac umożliwia uzyskanie tzw. Brown Sound, uwielbianego przez fanów Eddiego Van Halena. Room #40 wyposażony został w true-bypass oraz Gain Boost (regulowana ilość dopalenia). 

 

[img:2]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz