Powrót legendy - BOSS wskrzesza legendarny HM-2

Powrót legendy - BOSS wskrzesza legendarny HM-2

7 lipca 2021, 11:00
Producent: Boss

BOSS HM-2 to z pewnością jeden z najbardziej popularnych przesterów w kostce przełomu lat 80 i 90-tych. Model ten, produkowany w latach 1983-1991 ukształtował m.in. unikalne brzmienie szwedzkiego death-metalu i zyskał ogromne grono fanów. Teraz, po blisko 30 latach hibernacji, wraca znów do łask tym razem jako HM 2W Heavy Metal. 

 

 

[img:1]
 

BOSS HM 2W Heavy Metal to współczesna odsłona legendarnego modelu HM-2, produkowanego w latach 1983-1991. Przester ten odpowiedzialny jest m.in. za brzmienie szwedzkiego death-metalu i niezwykle poszukiwany przez zwolenników tej estetyki. Podobnie jak pozostałe modele z serii Waza CraftHM 2W Heavy Metal wykonany został przy użyciu najwyżej jakości komponentów. 

 

[img:2]

 

HM 2W Heavy Metal oferuje dwa tryby pracy: Standard (wiernie odzwierciedla brzmienie oryginału) oraz Custom (czyli... Standard na sterydach, których nie powstydziliby się pływacy z NRD). Dodatkowo znajdziemy tu niezwykle przydatny buffer, a sam efekt w porównaniu do pierwowzoru oferuje o 3dB wyższy poziom sygnału. 

 

[img:3]
 
więcej: www.boss.info
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz