Gitarowe plotki: czy nadchodzi PRS Robben Ford?

Gitarowe plotki: czy nadchodzi PRS Robben Ford?

9 lipca 2021, 09:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Już niedługo, bo 8 lipca, rusza 2021 PRS Experience w wersji zdalnej. Będziemy mogli zobaczyć tam wiele ciekawostek oraz premier z obozu gitarowego potentata z USA. Niejako przed szereg postanowił wyjść Robben Ford, doskonały amerykański gitarzysta, chwaląc się na Instagramie tajemniczym prototypem.

 

 

Czy jest to jedyny w swoim rodzaju prezent Paula Reeda Smitha dla Robbena czy prototyp sygnowanej serii tego (jeszcze!) nie wiemy. Z całą pewnością gitara ta wyróżnia się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, których nie doświadczymy zbyt często w instrumentach PRS. Co najbardziej rzuca się w oczy? Z pewnością główka typu oversized, oczywiste nawiązanie do Fenderów Stratocasterów z ery CBS.

 

[img:2]

 

Również obsługa elektroniki wydaje się dosyć unikalna, jak na model wzorowany troszeczkę na serii McCarthy. Otrzymujemy to zaledwie jeden potencjometr volume oraz tone, który wspomaga przycisk rozłączający cewki. Sam pomysł wydaje się interesujący i z całą pewnością  będziemy śledzić 2021 PRS Experience by poznać więcej szczegółów o planach Paula Reeda Smitha. 

 

[img:1]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz