Nowy kombajn brzmieniowy od Epi i Alexa Lifesona

Nowy kombajn brzmieniowy od Epi i Alexa Lifesona

7 lipca 2021, 09:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Jaki jest Alex Lifeson wie każdy fan Rush. Absolutnie bezkompromisowy i o szerokich horyzontach. Taki jest też sygnowany przez niego Epiphone. Z całą pewnością instrument ten zainteresuje nie tylko maniaków legendarnego trio z Kanady. 

 

 

Epiphone Alex Lifeson Les Paul Axcess Standard w wykończeniu Viceroy Brown to najnowszy dodatek do gitarowego katalogu firmy. Instrument ten bazuje na uznanej platformie, jaką jest LP Axess Standard, wzbogacając ją o kilka ciekawych drobiazgów. To co najbardziej wyróżnia wyżej wymieniony model to niezwykle wszechstronna elektronika.

 

[img:1]

 

Gitara wyposażona jest w przetworniki Ceramic Pro oraz ProBucker 3 (każdy z nich posiada opcję rozłączania cewek), a pod ruchomym mostkiem Floyd Rose-style Graph Tech Ghost dodatkowo znalazło się miejsce dla przetwornika piezo. Otrzymujemy w ten sposób prawdziwy kombajn brzmieniowy, który na scenie czy w studiu pozwoli otrzymać praktycznie każdy rodzaj brzmienia. Wizualnie gitara również prezentuje się fantastycznie, gdyż wykończenie Viceroy Brown doskonale koresponduje z klonowym, płomienistym fornirem typu AAA. W skład zestawu wchodzi również futerał EpiLite

 

[img:2]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz