Nowy, analogowy delay od Seymour Duncan

Nowy, analogowy delay od Seymour Duncan

30 czerwca 2021, 12:00
Producent: Seymour Duncan

Vapor Trail Deluxe z pewnością ucieszy miłośników analogowych delay'ów, szukających urządzenia, które przy w pełni analogowym torze sygnałowym będzie oferować funkcjonalność zarezerwowaną do tej pory tylko dla cyfrowych urządzeń tego typu. 

 

 

Seymour Duncan Vapor Trail Deluxe to wzbogacona wersja Vapor Trail'a i podobnie jak swój pierwowzór, wykorzystuje czipy Bucket Brigade, co pozwala uzyskać w pełni analogowy tor sygnałowy i charakterystyczne "ciepłe" brzmienie. Zastosowanie aż czterech czipów BBD pozwala uzyskać do 1.2 sekundy opóźnienia, co jest doskonałym wynikiem jak na analogową konstrukcję. 

 

[img:1]

 

Urządzenie oferuje 4 tryby pacy: Micro Delay, Pitch Sequence, Pitch Bender oraz Runaway. To co wyróżnia Vapor Trail Deluxe na tle innych analogowych urządzeń to cyfrowa kontrola nad parametrami. Pozwala to na m.in. tap tempo z podziałami wewnętrznymi czy też zapisanie do trzech ustawień przez użytkownika. Ciekawie prezentuje się również funkcja Wet Insert Jack, pozwalająca na podłączenie do Vapor Trail Deluxe innego urządzenia. 

 

[img:2]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz