TC Electronic prezentuje MojoMojo Paul Gilbert Edition

TC Electronic prezentuje MojoMojo Paul Gilbert Edition

2 lipca 2021, 10:00
Producent: TC Electronic

To jedna z tych sytuacji które wypłynęły naturalnie. Paul Gilbert używał modelu MojoMojo od lat, więc kwestią czasu było pojawienie się wersji tego drive'u dostosowaną do konkretnych specyfikacji tego genialnego muzyka. Tak też się stało za sprawą TC Electronic MojoMojo Paul Gilbert Edition. 

 

 

TC Electronic MojoMojo Paul Gilbert Edition to wynik najnowszej kolaboracji amerykańskiego wirtuoza oraz duńskiego potentata. Paul od lat używał standardowej wersji MojoMojo jako swojego głównego przesteru, więc nie powinno nas dziwić, że w końcu światło dzienne ujrzała wersja dostosowana do specyficznych potrzeb tego przesympatycznego muzyka.

 

[img:2]

 

Czym więc się różni sygnatura? Już na pierwszy rzut oka widać, że kolorem. Standardowy brąz zastąpiła purpura. Ponad efekt wykorzystuje wyższe wewnętrzne napięcie oraz wyposażony został w przełącznik "11", który uaktywnia dodatkowy boost. Jak na Paula przystało!

 

[img:3]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz