Lzzy Hale pierwszą kobiecą Ambasadorką Gibsona

Lzzy Hale pierwszą kobiecą Ambasadorką Gibsona

22 lipca 2021, 10:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

To musiało w końcu nastąpić. Po kolejnych ambasadorach marki Gibson (pierwszym był sam Slash w 2017 roku) nadeszła pora na kobietę. I trudno wyobrazić sobie lepszy wybór niż Lzzy Hale z Halestorm. Ta utalentowana gitarzystka i wokalistka z pewnością wniesie świeży powiew w męskie towarzystwo Ambasadorów Gibson. 

 

 

Lzzy Hale doczekała się już dwóch sygnowanych modeli, z czego biało-złoty Epiphone Explorer z 2019 okazał się prawdziwym hitem na rynku. Mając status Ambasadora marki Gibson możemy spodziewać się kolejnych sygnowanych nowości od Lzzy, tym razem ukazujących się pod markami Gibson, Epiphone oraz Kramer

 

[img:2]

 

Ale to nie wszystko! Liderka Halestorm została włączona również do Gibson Gives Advisory Board, czyli stowarzyszenia zrzeszającego akcjonariuszy firmy oraz artystów. Grupa ta decyduje o polityce charytatywnej marki Gibson. Piękny gest! 

 

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz