Różowa perełka od PRS i Johna Mayera

Różowa perełka od PRS i Johna Mayera

20 lipca 2021, 11:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

To się nazywa symbioza. Praktycznie jednocześnie z premierą doskonale przyjętego przez fanów Johna Mayera albumu "Sob Rock" światło dziennie ujrzała nowa sygnowana przez muzyka gitara w przykuwającym oko wykończeniu Roxy Pink. 

 

 

Najnowszy krążek Johna Mayera pt."Sob Rock" zbiera na całym świecie rewelacyjne recenzje a sam muzyk jasno pokazuje, że doskonale odnajduje się w estetyce lat 80-tych, która jak widać wciąż ma się dobrze wśród fanów pop/rocka. Aby w pełni wpasować się w estetykę tamtej dekady, muzyk używa również gitar, zainspirowanych modelami z tamtych czasów. Tak powstał odcień Roxy Pink, który po raz pierwszy mogliśmy podziwiać w klipie "Last Train Home".

 

[img:1]

 

Odcień ten (przyznajemy - dosyć odważny i nie każdemu przypadnie do gustu) wchodzi na stałe do katalogu serii Silversky, a ptaszki ćwierkają, że na horyzoncie jest już koreańska wersja tej gitary, która będzie wchodzić w skład modeli SE. Czekamy! 

 

[img:2]

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz