Gibson potwierdza sygnatury Slasha i nie tylko!

Gibson potwierdza sygnatury Slasha i nie tylko!

21 lipca 2021, 12:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Gibson idzie za ciosem. Amerykański gigant oficjalnie potwierdził sygnowaną przez Slasha serię gitar, ale nie tylko! Przy okazji mogliśmy poznać najnowsze sygnatury takich herosów gitary, jak Jerry Cantrell czy Tony Iommi. 

 

 

Gibson potwierdził to, co w sieci krążyło mniej lub bardziej oficjalnie od stycznia. Epiphone Slash Collection składać się będzie z budżetowych wersji taki "cylindrowych" klasyków, jak Slash Les Paul Standard, Slash “Victoria” Les Paul Standard Goldtop czy też akustyczny Slash J-45Cesar Gueikian, jeden z najważniejszych ludzi w Gibsonie potwierdził, że legendarny rockman był zaangażowany na każdym etapie powstawania tych instrumentów, co zresztą było widać na instagramowych relacjach Slasha. 

 

[img:1]

 

Ale sygnowania linia pierwszego globalnego ambasadora Gibson to nie wszystko! Już niedługo światło dzienne ujrzą gitary powstałe przy współpracy z niemniej zasłużonymi postaciami, m.in. Jerrym Cantrellem (Alice in Chains), Tonym Iommim (Black Sabbath) czy Nathanielem Rateliffem.Gibson Custom Shop Jerry Cantrell “Wino” Les Paul, Gibson USA Tony Iommi SG Special oraz Gibson Acoustic’s Nathaniel Rateliff LG-2 Western Acoustic in Vintage Sunburst mają mieć premiery w sierpniu (odpowiednio 24.08, 17.08,31.08) i z pewnością poświęcimy im oddzielny artykuł. 

 

[img:4]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz