Ernie Ball Music Man prezentuje nowe modele Axis na rok 2021

Ernie Ball Music Man prezentuje nowe modele Axis na rok 2021

22 lipca 2021, 12:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Axis od lat pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się modeli Ernie Ball Music Man. Ten powstały we współpracy z genialnym Eddiem Van Halenem instrument doczekał się właśnie drobnego liftingu, który wprowadza tę konstrukcję w 2021 rok. 

 

 

Najnowsza odsłona popularnego Axisa dostępna będzie zarówno z blokowanym mostkiem, jak i bardziej klasyczną wersją (vintage tremolo). Dostępne będą również dwie wersje kolorystyczne (Roasted Amber i Yucatan Blue) i trzeba przyznać, że w obu przypadkach gitara prezentuje się niezwykle okazale. 

 

[img:2]

 

Lutniczo - klasyka gatunku. Korpus z lipy zdobi klonowy top (do wyboru klon wzorzysty lub płomienisty) podczas, gdy gryf oraz podstrunnica wykonane zostały z klonu poddanego obróbce termicznej (roasted maple). Całość napędza duet humbuckerów od DiMarzio

 

[img:1]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz