Electro-Harmonix wznawia serię MIG-50

Electro-Harmonix wznawia serię MIG-50

23 lipca 2021, 10:00
Producent: Electro-Harmonix

Chciałoby się zaśpiewać na samym początku "Back in the USRR", wszakże MIG-50 jest wariacją na temat kultowych wzmacniaczy Sovtek. Tym razem ta radziecka wersja Fender Bassman doczekała się odświeżenia za sprawą Electro-Harmonix i po raz pierwszy od dawna dostępna będzie na całym świecie. 

 

 

Electro-Harmonix MIG-50 to 50-wattowa, w pełni lampowa konstrukcja, oparta luźno na Fenderze Bassmanie.Otrzymujemy tutaj dwa kanały (Normal i Bright) ze wspólną korekcją, ale oddzielnymi poziomami głośności. Całość napędza duet lamp Tung-Sol 5881 w sekcji mocy oraz pojedyncza lampa Mullard 12AX7 wraz z dwoma Tung-Sol 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza.

 

[img:2]

 

Ta niezwykle spartańska konstrukcja nie posiada master volume i powinna być doskonałą platformą dla gitarzystów, szukających wzmacniacza, który lubi efekty oraz z dużą ilością headroomu. Ukłonem w stronę XXI wieku jest z pewnością zewnętrza możliwość korekcji pracy lamp (external bias adjustment) oraz trzy oddzielne wyjścia dla kolumn (odpowiednio 4, 8, 16-ohm). 

 

[img:3]

 

więcej: www.ehx.com
Głowy gitarowe Wzmacniacze
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz