Akustyczne gitary basowe hiszpańskiej marki Salobrena

25 stycznia 2005, 17:38
Na polskim rynku pojawiły się akustyczne gitary basowe hiszpańskiej marki Salobrena. Gitary są dostępne tylko w May-shopie – internetowym sklepie Mayones Guitars & Basses – wyłącznego przedstawiciela Salobrenek na Polskę, oraz bezpośrednio u dystrybutora w sklepie firmowym w Gdańsku.

[img:1:R]Chcesz poćwiczyć materiał w domu, zagrać koncert bez prądu lub 'pojammować' przy ognisku? Wyjeżdzasz z domu na urlop lub wakacje, ale nie możesz rozstać się ze swoją basówką? Wypadła ci nagła próba u kumpla w mieszkaniu, a może potrzebujesz ekstrawaganckiego wiosła do teledysku... Zamów sobie basową Salobrenkę - cena niewiarygodnie
mała, a możliwości ogromne.

W ofercie dwa 4-strunowe modele, każdy z możliwością podłączenia do wzmacniacza i aktywną korekcją brzmienia (4-zakresowy equalizer zasilany baterią 9V). [img:2] Salobrena B 200-C
Szyjka nato, korpus z wycięciem typu cutaway, ułatwiającym dojście do wysokich progów. Boki i tył nato, na topie nakładka z klonu płomienistego. Mostek i podstrunnica palisander. Equalizer (regulacja tonów niskich, średnich, wysokich, presence + volume, dioda wkazująca stan zużycia baterii). Łatwa wymiana baterii poprzez naciśnięcie i obrócenie układu. Klucze z blokowanym mechanizmem przekladni, chromowane. Czarna płytka (pickguard) chroniąca korpus przed zarysowaniem. Eleganckie zdobienia wokół otworu rezonansowego, lamówka (korpus i szyjka). Kolor RED-B (transparent red-burst).
[img:3] Salobrena B 400
Klasowe drewno: szyjka, tył i boczki z mahoniu, płyta wierzchnia z litego świerku. Gitara wyposażona w taki sam equalizer jak model B 200-C. Duże pudło typu jumbo. Rozeta – sztuczna zielona masa perłowa. Model w kolorze NAT-G (naturalny kolor drewna, wykończenie połysk).

Gitary akustyczne i klasyczne Salobrena to solidne drewno i wykonanie, atrakcyjny design oraz brzmienie. Świetne noty w testach, w których szczególnie podkreśla się stosunek ceny do jakości.

Wyłączny dystrybutor:
Mayones Guitars & Basses,
ul. Narwicka 10, Gdańsk, tel. (58) 343-07-83
www.mayones.com,
e-mail: [email protected]  
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz