Neural DSP łączy siły z Timem Hensonem z zespołu Polyphia

Neural DSP łączy siły z Timem Hensonem z zespołu Polyphia

11 sierpnia 2021, 08:00
Producent: Neural DSP

Tim Henson z zespołu Plyphia znany jest z szerokiego zakresu wyjątkowo futurystycznych brzmień. I taki właśnie jest archetyp brzmieniowy powstały we współpracy z Neural DSP. Jak zwykle dostajemy tu doskonałej jakości cyfrowe wzmacniacze i efekty, ale nie tylko. Jest też tu niezły MIDI-klejnocik! 

 

 

Archetype Tim Henson jest najnowszym dodatkiem do rewolucyjnej serii wtyczek od Neural DSP. Dostajemy tu trzy cyfrowe wzmacniacze, które pozwolą nam uzyskać każde możliwe brzmienie. Wzmacniacz Acoustic bazuje na studyjnej ścieżce sygnałowej muzyka i oferuje jasne, bogate brzmienie. Z kolei Rhythm/Crunch to low-gainowa konstrukcja bazująca na brytyjskich klasykach. Model Lead jak określa sam muzyk "ma jeb..cie", 7 więc chyba nie musimy Wam tu przybliżać do czego służy. 

 

[img:2]

 

Podobnie jak w innych Archetypach dostajemy to doskonałej jakości efekty (Boost, Compressor, Overdrive, Stereo Chorus, Delay & Reverb), bardzo użyteczny EQ oraz całą masę IR'ów stworzonych przez mistrza w tej dziedzinie, czyli Adama  "Nollego". Getgooda. Prawdziwa perełka kryje się pod postacią Multivoicer. Algorytm ten pozwala na przerobienie sygnału naszej gitary na MIDI i dodanie czterech dodatkowych głosów. Czad! Jak zwykle dostępna jest 14-dniowa w pełni funkcjonalna wersja testowa do pobrania tutaj.

 

[img:3]

[img:4]

 

więcej: neuraldsp.com
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz