ESP zabiera nas do 1987 roku za sprawą serii Rainbow Crackle

ESP zabiera nas do 1987 roku za sprawą serii Rainbow Crackle

12 sierpnia 2021, 08:00
Producent: ESP

Mamy rok 1987. Króluje hair-metal i gitarowe wymiatanie. Superstraty to najbardziej popularne gitary, a szczytem bycia cool są kolorowe wiosła od ESP. Dzięki specom od marketingu japońskiej firmy, możemy w 2021 wrócić do czasów walkmanów i gum balonowych za sprawą niezwykle efektownie prezentującej się serii LTD ’87 Reissue Series. 

 

[img:1]

 

ESP LTD '87 Reissue Series to linia instrumentów, nawiązujących do kultowych gitar z 1987 roku z charakterystycznym, wielokolorowym "popękanym" wykończeniem. Instrumenty te były niezwykle rzadkie na rynku (królowały o wiele tańsze opcje kolorystyczne) stąd też teraz są niezwykle pożądane na rynku wtórnym.

 

[img:2]
Od lewej: Surveyor '87, M-1 Custom '87 i Mirage Deluxe '87

 

W ramach ESP LTD '87 Reissue Series dostępne będą następujące modele: Eclipse '87, Eclipse '87 NT, Mirage Deluxe '87, M-1 Custom '87 oraz bas Surveyor '87. Po szczegółową specyfikację poszczególnych modeli zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:3]
Od lewej: Eclipse '87 i Eclipse NT '87
 
Elektryczne Gitary
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz