Ekskluzywna kolekcja czarnych piękności od Gibsona

Ekskluzywna kolekcja czarnych piękności od Gibsona

13 sierpnia 2021, 09:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Co prawda instrumenty, o których piszemy poniżej nie są oficjalną sygnaturą Johnny'ego Casha, jednak pasują jak ulał do wizerunku tego kultowego artysty. Trzy akustyczne gitary z serii Exclusives Collection Ebony bazują na absolutnych gibsonowskich bestsellerach tj. Hummingbird, J-45 oraz SJ-200. 

 

[img:1]

 

Gibson Exclusives Collection Ebony to limitowana seria gitar elektro-akustycznych, bazujących na takich legendarnych modelach jak Hummingbird, J-45 oraz SJ-200. Instrumenty te wyróżnia czarny wystrój oraz ciekawie dobrane akcesoria. Hummingbird Ebony wyposażony został w elektronikę LR Baggs VTC, klucze Grover Rotomatic oraz siodełko Tusq, podobnie zresztą jak J-45 Ebony. Z kolei SJ-200 Ebony posiada układ  LR Baggs Anthem. Wbrew temu co sugeruje nazwa, gitary posiadają palisandrowe podstrunnice (Indian rosewood).

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz