Czerń w modzie! Oto Cort X500 Menace

Czerń w modzie! Oto Cort X500 Menace

16 sierpnia 2021, 08:00
Producent: Cort Guitars
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Menace można przetłumaczyć jako groźbę lub zagrożenie. I taki z pewnością jest Cort X500 Menace - proste, skuteczne oraz groźne narzędzie do metalu. Gitara ta przykuwa uwagę nie tylko satynowym wykończeniem ale również bardzo przemyślanymi akcesoriami. 

 

 

Cort X500 Menace to maszyna do wymiatania. Co do tego nie ma wątpliwości! Mahoniowy korpus z klonową nakładką sparowany został z gryfem (7-piece maple/purpleheart/panga-panga through-neck), który wieńczy hebanowa podstrunnica z 24-progami. Drapieżności instrumentowi z całą pewnością dodaje czarne, satynowe wykończenie oraz odwrócona główka. 

 

[img:2]

 

Akcesoria również nie zostały pozostawione przypadkowi. Za stabilność intonacji odpowiada mostek Floyd Rose 1000 Series podczas gdy sercem instrumentu jest duet humbuckerów Seymour Duncan Nazgûl (mostek) oraz Sentient (gryf). Jest to bardzo rozsądny wybór gdyż ten pierwszy dostarcza spory zapas mocy do riffów a bardziej umiarkowany przetwornik pod gryfem pozwoli nam na bardziej śpiewne partie solowe i nie tylko. 

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz