Adam Jones Collection - Gibson puszcza oko w stronę fanów Toola

Adam Jones Collection - Gibson puszcza oko w stronę fanów Toola

23 sierpnia 2021, 10:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Dział marketingu Gibsona nie śpi. Adam Jones 1979 Collection to pierwsza tego typu kolekcja gadżetów skierowana w stronę fanów muzyka związanego z legendarną amerykańską marką. W ramach wyżej wymienionej kolekcji znajdziemy koszulki, paski, futerał do gitary oraz... miniaturą wersję LP Adama! 

 

[img:4]

 

Gibson Adam Jones 1979 Collection na pewno nie pozostawi obojętnym fanów tej kultowej amerykańskiej grupy. W skład kolekcji wchodzą dwie koszulki, pasek gitarowy, futerał nawiązujący do sygnowanej przez artystę gitary (Adam Jones Silverburst Les Paul) oraz gitara.

 

[img:1]
 

No tak... niestety nie jest to instrument używany przez Adama gdyż premierowa partia tych gitar rozeszła się na pniu. W zamian dostajemy miniaturę czyli Gibson Adam Jones Silverburst Les Paul 1:4 Scale Mini Guitar Model. Tak czy siak jest to z pewnością ciekawa innowacja w ofercie Gibsona i na pewno fanty te ucieszą niejednego fana grupy Tool

 

[img:3]

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz