Wojny gitarowe: spadkobiercy Dime'a pozywają markę Dean

Wojny gitarowe: spadkobiercy Dime'a pozywają markę Dean

27 sierpnia 2021, 11:00
Producent: Dean Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Dean Guitars nie ma ostatnio dobrej serii. Po zmianie właścicieli kilka lat temu kolejne uznane nazwiska kojarzone z marką odchodzą. Po takich filarach "rogatych" gitar, jak Dave Mustaine czy Michael Angelo Batio przyszła pora na chyba najbardziej "Deanowego" artystę - nieżyjącego od wielu lat legendarnego Dimebaga Darrella. Jak do tego doszło?

 

 

O całej historii poinformowała na swoim profilu na Instagramie Rita Haney, partnerka brutalnie zamordowanego muzyka, która opiekuje się dorobkiem lidera Pantery. Pomimo sporego zainteresowania fanów muzyka i wielu notatek samego Dime'a odnośnie nowych modeli, firma nie przejawiała zainteresowania kontynuowaniem rozwoju serii instrumentów sygnowanych przez Darrella Abbotta

 

[img:4]

 

Co więcej, zarządzający marką Dean zasugerowali Ricie, by ta udała się ze swoimi pomysłami do konkurencji, co zapewne będzie miało miejsce. Jak myślicie, która marka będzie kontynuowała dziedzictwo Dime'a i jak dla Dean Guitars zakończy się ten proces? 

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dean Guitars Dean Guitars www.deanguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Dean Guitars rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz