Ekskluzywne "wino" od Gibsona i Jerrego Cantrella

Ekskluzywne "wino" od Gibsona i Jerrego Cantrella

1 września 2021, 12:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Wątpimy, że komuś uda się dorwać to wiosło, gdyż znając życie limitowany do zaledwie 100 sztuk nakład rozszedł się na pniu ale z dziennikarskiego obowiązku śpieszymy się donieść, że Gibson oraz Jerry Cantrell zaprezentowali sygnowany przez lidera Alice In Chains model Les Paula.

 

 

Gibson Jerry Cantrell Wine Red ‘Wino’ Les Paul Custom to limitowany do zaledwie 100 sztuk model, sygnowany przez lidera legendarnego Alice In Chains. Gitara ta wykonana została z mahoniu oraz klonu (korpus) oraz mahoniowego gryfu który wieńczy hebanowa podstrunnica. Całość wykończona została za pomocą lakieru Wine Red oraz poddana procesowi postarzania w gibsonowskim Murphy Lab

 

[img:2]

 

Na wyposażeniu znajdziemy również klucze marki Grover, 22 progi typu jumbo, przetworniki Gibson 490R/498T oraz system piezo Fishman Powerbridge. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie jest ciekawe, gdyż znacząco powiększa wszechstronność brzmieniową instrumentu.

 

[img:3]

 

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz