Keeley Compressor Mini - kompresuje sygnał i... miejsce!

Keeley Compressor Mini - kompresuje sygnał i... miejsce!

24 września 2021, 11:00
Producent: Keeley

Przy zaledwie dwóch gałkach do manipulacji zapewne nie musisz nawet przeglądać instrukcji obsługi by korzystać z tego cuda. Keeley Compressor Mini dostarcza to co wskazuje nazwa plus coś ekstra - zajmuje minimalną ilość miejsca na Twojej podłodze. 

 

 

Keeley Compressor Mini to wyjątkowo poręczny kompresor o dziecinnie prostej, ograniczonej do dwóch potencjometrów (level & comp) obsłudze. Jak zapewnia producent, model ten sprawi, że humbuckery będą śpiewać, a single dostaną ciosu - wszystko to dzięki wbudowanemu preampowi, który pozwala zachować klarowność w wysokich rejestrach. Poszerzony został również zakres sustainu, co dodaje subtelnej kompresji bez zgniatania sygnału. 

 

[img:2]

 

To wyjątkowo urocze maleństwo dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych - standardowej (czarnej) oraz limitowanej (białej), która zapewne rozjedzie się na pniu. W każdym razie, niezależnie od koloru, mamy do dyspozycji wyjątkowo sprawne i proste w obsłudze urządzenie, które kusi jakością oraz niewielkimi rozmiarami. 

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz