Nowa, ciekawa seria akustyków od Gibsona

Nowa, ciekawa seria akustyków od Gibsona

7 października 2021, 09:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Generation Collection od Gibsona rośnie w siłę! Cztery nowe modele z tej serii zaskakują wyjątkowo przyjazną jak na gitary "made in USA" ceną, oraz oryginalnym, dodatkowym otworem rezonansowym, mającym zintensyfikować wrażenia tonalne grającego. 

 

 

Gibson Generation Collection to seria gitar akustycznych i elektroakustycznych wytwarzanych przez kultową markę w Bozeman w stanie Montana. Instrumenty te wyróżniają się wyjątkowo konkurencyjną ceną jak na "Gibson made in USA", gdyż mówimy tu o kwotach zaczynających się poniżej 1000 euro. 

 

[img:2]

 

G-00, G-45, G-Writer oraz G-200 to najnowsze dodatki do tej serii. Gitary te zbudowane zostały z orzecha (tył oraz boki), podczas gdy płyta wierzchnia to świerk Sitka. Elektroakustyczne wersje (G-200 EC & G-Writer EC) napędza system  LR Baggs, a wszystkie modele zdobi gustowne, naturalne, satynowe wykończenie. Za stabilność intonacji odpowiada siodełko TUSQ oraz zestaw kluczy Grover Mini Rotomatic

 

[img:3]

 

Elementem wyróżniającym wyżej wymienione instrumenty jest obecność dodatkowego otworu rezonansowego, zwanego przez Gibsona Player Port. Otwór ten, skierowany bezpośrednio w stronę grającego, ma za zadanie wierne przekazanie brzmienia instrumentu, które z reguły wydobywa się standardowo jedynie w stronę publiczności. 

 

 

Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz