Free VST! Darmowy gitarowy zestaw od Audio Assault

Free VST! Darmowy gitarowy zestaw od Audio Assault

30 września 2021, 09:00
Producent: Audio Assault

Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Ale w tym przypadku chyba warto. Blacksun od Audio Assault to ciekawa wtyczka VST, oferująca kompleksowy system do nagrywania gitar a wszystko to za darmo do 1 grudnia 2021!

 

[img:1]

 

Audio Assault Blacksun to wtyczka VST emulująca pewien wzmacniacz pewnej brytyjskiej firmy :) Dostajemy tu dwukanałową konstrukcję, kilka przydatnych kostek (bramka szumów, drive, booster), zestaw efektów rackowych (dealy, reverv, EQ) oraz bibliotekę IR'ów wraz z możliwością wgrywania własnych. 

 

[img:2]

 

Blacksun dostępny jest w 64-bitowym formacie zarówno na platformy Mac jak i Win (VST2, VST3, AU, AAX). Co ciekawe, do 1 grudnia 2021 wtyczka ta jest całkowicie darmowa, po tym okresie będzie dostępne w cenie 39 dolarów. 

 

[img:3]
 
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz