Niech bas będzie z Tobą dzięki Boss Waza-Air Bass

Niech bas będzie z Tobą dzięki Boss Waza-Air Bass

4 października 2021, 09:00
Producent: Boss

Szyj na basie gdzie tylko da się - to hasło jednego z czołowych polskich basistów idealnie pasuje do Boss Waza-Air Bass, kompaktowego wzmacniacza w formie słuchawek, które umożliwiają nam ćwiczenie w dosłownie każdej sytuacji.

 

 

Boss Waza-Air Bass to słuchawkowy wzmacniacz basowy, będący blisko spokrewniony z gitarowym Waza-Air. Znajdziemy tu 5 wzmacniaczy, ponad 30 efektów a wszystko to z wykorzystaniem technologii spatial oraz sensora gyro. W praktyce powoduje to wrażenie grania w 3D i lepszego umiejscowienia naszego instrumentu w miksie, czyli rzeczy nieosiągalnej w małych wzmacniaczach ćwiczeniowych. 

 

[img:1]

 

Na pokładzie znajdziemy również 10 rytmów z wykorzystaniem bębnów akustycznych oraz "zaawansowany metronom" (jak to nazywa producent) tj. zestaw 32 rytmów. Całość jest w pełni kompatybilna z Bluetooth, co umożliwia granie do naszych ulubionych podkładów. Wszystko zarządzane jest z poziomu aplikacji BOSS Tone Studio, która pozwala nam konfigurować nasze brzmienie oraz podkłady. 

 

[img:2]

 
więcej: www.boss.info
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz