Darmowa "Pomarańcza" od AmpliTube 5

Darmowa "Pomarańcza" od AmpliTube 5

13 października 2021, 11:00

Orange Dual Terror to z pewnością jeden z najbardziej popularnych wzmacniaczy typu lunchbox. Teraz dzięki AmpliTube 5 możecie mieć tę lubianą konstrukcję pod postacią wtyczki VST i to za darmo (oferta aktualna do 31 października). 

 

 

IK Multimedia, twórczy kultowej serii wtyczek AmpliTube, nie zwalniają tempa i rozdają kolejne ciekawe rozszerzenie do 5 już wcielenia tej popularnej serii wirtualnych wzmacniaczy. Tym razem padło na Orange Dual Terror, w pełni lampowy wzmacniacz typu lunchbox, zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych ampów tego typu. 

 

[img:2]

 

Co ciekawe, emulacja do końca października jest całkowicie darmowa, wymaga posiadania AmpliTube 5 i konta w serwisie IK. Następnie należy kliknąć funkcję Redeem, zapisać się do newslettera firmy, pobrać cyfrową "Pomarańczę" i... delektować się brzmieniem. Link do produktu i szczegółowej instrukcji instalacji znajdziecie tutaj.

 

[img:1]
 
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz