Już jest! Epi B.B. King wkracza na salony - jak na króla przystało!

Już jest! Epi B.B. King wkracza na salony - jak na króla przystało!

19 listopada 2021, 09:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Epiphone B.B. King Lucille to jedna z najbardziej oczekiwanych premier gitarowych tego roku. Instrument wzorowany na legendarnym Gibsonie, należącym do nieżyjącego króla bluesa jest już dostępny. 

 

 

Epiphone B.B.King Lucille nie pozostawia nikogo obojętnym. Instrument ten wyróżnia się klasyczną elegancją, podkreśloną dodatkowo przez czarne wykończenie oraz hebanową podstrunnicę. Całość napędzana jest duetem przetworników Alnico Classic Pro, które można kontrolować za sprawą przełącznika Varitone (aczkolwiek dostępna będzie też wersja z bardziej tradycyjnym systemem przełączania). Za stabilność intonacji odpowiada mostek Epiphone LockTone Tune-O-Matic wraz z mikrostroikami i kluczami Grover Rotomatic

 

[img:2]

 

Lutniczo - bez zaskoczeń. Korpus (wykonany z klonu + świerkowe ożebrowanie i klonowy blok centralny) nie posiada otworów rezonansowych, podczas gdy klonowy gryf o kształcie C zdobi hebanowa podstrunnica, na którą nabito 22 progi typu medium jumbo. Wisienkami na torcie są ponadto główka, stylizowana na ‘60s Kalamazoo oraz miedziana płytka maskująca pręt gryfu z inicjałami króla bluesa. 

 

[img:4]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz