Maxon kusi Europejczyków limitowanym OD-9 Blackdrive

Maxon kusi Europejczyków limitowanym OD-9 Blackdrive

18 listopada 2021, 10:00
Producent: Maxon

Zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobieństwo zakupu Maxon OD-9 Blackdrive jest niewielkie, jednak z dziennikarskiego obowiązku informujemy, że dzięki współpracy z Filling Distribution 250 sztuk tego limitowanego przesteru trafiło tylko i wyłącznie do Europy. A więc powodzenia w poszukiwaniach!

 

 

Maxon OD-9 Blackdrive to wynik współpracy japońskiego producenta z Filling Distribution i dostępny będzie jedynie w Europie w limitowanym nakładzie 250 sztuk. Konstrukcja ta to w zasadzie reinkarnacja kultowego OD-9/TS-9 i (podobnie jak oryginał) wykorzystuje czip JRC45581C.

Czarna piękność wyposażona została ponadto w true-bypass oraz posiada więcej przesteru i wyższy sygnał wyjściowy niż standardowy OD808. Inną ciekawostką jest fakt, że OD-9 Blackdrive pracuje w oparciu o zasilanie od 9 do 18 V, co umożliwia osiągnięcie większego headroomu, tak pożądanego przez wielu gitarzystów. A więc droga brać gitarowa - udanych łowów!

 

[img:2]
 
więcej: maxonfx.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz