Marshall Murder One Lemmy Signature - Cyfrowy Lemmy od Softube

Marshall Murder One Lemmy Signature - Cyfrowy Lemmy od Softube

24 listopada 2021, 12:00
Producent: Softube

Brzmienie basu Lemmego z Motorhead z całą pewnością jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w historii rocka. Teraz, dzięki firmie Softube, może uzyskać ten sound łatwo i przyjemnie w środowisku na naszego DAW za sprawą wtyczki Marshall Murder One Lemmy Signature

 

 

Przepis na brzmienie Lemmego nie jest żadną tajemnicą. Zmodyfikowany Marshall Super Bass 100W (którego muzyk nazywał Murder One), ściana kolumn Marshalla + bas Rickenabacker (plus opcjonalnie whisky z colą). Za precyzyjne odwzorowanie brzmienia odpowiada Cameron Webb, realizator dźwięku, stojący za realizacją wielu płyt słynnego brytyjskiego trio, czyli osoba znająca preferencje brzmieniowe Lemmego jak nikt inny.

Co więcej, próbki zostały pobrane w Maple Sound Studios w Kalifornii, czyli w miejscu, gdzie Motörhead popełniło kilka albumów, wykorzystano również sprzęt użyty w tamtych sesjach nagraniowych. 

 

[img:2]

 

"W pakiecie" otrzymujemy również presety, wykonane przez Camerona, co powinno stanowić doskonałą bazę wypadową dla kręcenia swojego soundu. Wtyczka w promocyjnej cenie kosztuje 89 euro (regularna ceno to z kolei 99 euro) oraz dostępna jest dla platform Mac OS X 10.13Windows 10 64 bit (wraz z kluczem licencyjnym iLok).

 

 
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz