Kolejny odcinek #RockOutSessions już w sieci - ŁZY

Kolejny odcinek #RockOutSessions już w sieci - ŁZY

23 listopada 2021, 12:00

Kolejnym zespołem który wziął udział w akcji #RockOutSessions, jest dobrze znana grupa ŁZY. Grupa zagrała akustycznie cztery utwory, w tym nowy "Wtedy Ty i Ja".

 

 

#RockOutSessions, to inspirowany legendarnymi sesjami Johna Peela z Radia BBC cykl sesji typu „na żywo w studio", który w odróżnieniu do pierwowzoru, jest cyklem zarówno w wersji audio jak i video. Do tej pory w akcji wzięły zespoły SHADOW WARRIOR, HORRORSCOPE, CHAINSAW oraz KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI.

Marta Gabriel – pomysłodawczyni akcji, a na co dzień wokalistka i gitarzystka grupy CRYSTAL VIPER - wciela się w role producenta oraz reżysera nagrań video, natomiast za realizację i miks materiału odpowiada Rafał Kossakowski z małopolskiego Kosa Buena Studio.

 

[img:1]

 

Kiedy otrzymaliśmy od Marty Gabriel i Rafała Kossakowskiego propozycję nagrania koncertu w ramach #RockOutSessions, z wielu względów bardzo się ucieszyliśmy. Kosa Buena Studio to wyśmienite miejsce do nagrań na tzw. „setkę". Wyposażenie studio i przede wszystkim człowiek za tym stojący to w zasadzie stuprocentowa gwarancja, że sesja nagraniowa przebiegnie sprawnie, a efekt będzie więcej niż zadowalający. Tak też było w naszym przypadku. Oczywiście doszedł lekki element stresu, że to nagranie na żywo, a przed nami rejestrację audio wideo swoich występów miały już naprawdę zacne ekipy. Jednak zespół Łzy, to grupa, która doskonale czuje się na scenie, a fakt, że nagranie dotyczyło występu akustycznego dodał tylko atrakcyjności całej sytuacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i serdecznie zapraszamy do odsłuchania oraz oglądnięcia naszego występu akustycznego #RockOutSessions.

Zespół ŁZY

 

Patronat: INFOMUSIC.PL

 

Zrealizowano w Kosa Buena Studio

https://www.facebook.com/kosabuenastudio 

[img:2]

 

 

Gitary
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz