Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Edition - Limitowana, czarna wersja efektów gitarowych

Gratka dla gitarzystów: Strymon Midnight Edition - Limitowana, czarna wersja efektów gitarowych

30 listopada 2021, 12:00
Producent: Strymon

Nie lada gratka dla fanów marki Strymon! Popularne modele (BigSky, El Capistan oraz Deco) doczekały się limitowanej, czarnej serii (Midnight Edition). Co prawda prawdopodobieństwo nabycia tych modeli jest niewielkie (część rozeszła się na pniu), to próbować warto. 

 

 

Nie lada gratka dla fanów marki Strymon. Cieszące się sporą popularnością modele BigSky, El Capistan oraz Deco dostępne są w limitowanym, mrocznym odcieniu Midnight Edition. Z informacji dostępnych na stronie producenta można wywnioskować, że większość tego nakładu sprzedała się w mig, jednak jest możliwe, że poszczególne egzemplarze nadal są dostępne u niektórych dystrybutorów. A więc fani marki Strymon - do dzieła! 

 

[img:1]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz